dvd

Ühtne Eesti DVD on valmis

7. mail Saku Suurhallis toimunud Ühtne Eesti suurkogust valmis Teater NO99 ja Allfilmi koostöös tipptasemel salvestus. Ühtne Eesti suurkogu salvestis sisaldab 7. mail toimuvat Ühtne Eesti suurkogu, valimiskoole ning eksklusiivseid fotosid suursündmusest.Saku Suurhalli mahtus 7. mail vaid 7 100 inimest, aga huvi Ühtne Eesti suurkogu vastu on olnud kordi suurem. Ühtne Eesti tänab kõiki toetajaid ja poolehoidjaid. Ühtne Eesti suurkogu DVD on mõeldud kõigile inimestele, kes istusid 7. mail Saku Suurhallis kui ka kõigile nendele, kes saali ei mahtunud. Tahame oma sõnumit ja mõtteid levitada võimalikult paljude inimeste hulgas ning jäädvustada Ühtne Eesti suurkogu Eesti rahva südamesse.

Teater NO99 kassa (Sakala 3, Tallinn) hakkas DVD-sid müüma 15.06 kell 12.00. Ühtne Eesti DVD jaemüügi hind on 219 krooni.

Alates 21. juunist on Ühtne Eesti DVD-d võimalik soetada järgmistest müügikohtadest: Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja, Laseringid, Rahva Raamatud, Apollo, Stockmann, Selverid, Prismad,

Ühtne Eesti DVD sisaldab täispikkuses Suurkogu, võimalust vaadata Suurkogu ka vene- ja ingliskeelsete subtiitritega. Samuti on DVD-l kõik Suurkogule eelnenud valimiskoolid ja eksklusiivne fotomontaaž.

Teatri kassa on avatud 15. ja 16. juuni kell 12 - 19.
17. - 22. juuni on kassa lahti kell 12 - 17.

Alates 15.06 saab Teater NO99 kassast kätte ka eeltellitud DVD-sid.

Internetist on võimalik Ühtne Eesti Suurkogu DVD tellida aadressilt www.rahvusmeened.ee/suurkogu

Üks kõigi, kõik Eesti suve eest!

Palun levitage sõnumit.

Foto: Kliff & Klaus Stuudio.

UNIFIED ESTONIA DVD


THE ANTHEM OF UNIFIED ESTONIA

Contact

e-mail: info@eestieest.ee

Edicy - ehita koduleht!