Lavastus
28.03.11

Lugu oma õnne õgivast rahvast

Teatril NO99 on vedanud oma Eesti-teemaliste lavastuste ajastamisega. «GEPi» peaproovide ajal toimus pronksöö, «Jänese» esietendusele järgnenud Postimehe üleskutsele kultuuriministri tagasiastumiseks oli ühiskondlik tellimus juba õhus, «Ühtse Eesti suurkogu» peeti ajal, mil uue erakonna loomiseks puudus vaid Ojasoo (või Jõksi) tahe.

25.03.11

„The Rise and Fall of Estonia”

Unistus on elust suurem
Külli-Riin Tigasson
arvamustoimetuse juhataja

Kas me olemegi sellised?!
Ulvar Käärt
reporter

Vaadake keskmist Jaani või Mari
Dannar Leitmaa
reporter

25.03.11

Ene-Liis Semper: tõmbame eesriide nii iseenda kui Eesti eest

Publiku ette jõuab NO99 teatri järjekordne suurprojekt. Kuigi etendus ise sünnib NO99 ruumides, saab seda näha Nokia kontserdimajas. Miks see nii on ja millest räägib «The Rise and Fall of Estonia», selgitab üks selle autoritest Ene-Liis Semper.
22.03.11

Tiit Ojasoo: mida igatseb tänapäeva eestlane?

23. märtsil esietenduv „The Rise and Fall of Estonia” saab olema Eesti-teemaliste lavastuste tsükli lõpp. Seekord võetakse ette meie keskkond, mis pole täis ei midagi muud kui tegevusetust ja ideetust. Küsimus on selles, et mis on see praegune hetk, mille pealt me tuleviku üle otsustame.
Eestlasi huvitab maailma juures  kõige rohkem see, mida seal meist räägitakse, nendib teatri NO99 kunstiline juht Tiit Ojasoo esietenduse-eelses intervjuus.
14.02.11

Tunnete kunst

Peeter Helme Areenist vestles teatri NO99 juhtide Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperiga. Jutuks tuli märtsis esietenduv lavastus „The Rise and Fall on Estonia“ ning see, et „Ühtse Eesti“ järjena mõeldud tükk ei taha levitada mingit überteadmist, vaid teha emotsioonide kunsti Eestist.
14.02.11

NO99 uus suurlavastus

23. märtsil Nokia kontserdimajas esietenduv uus Tiit Ojasoo ja Ene-Liis Semperi suurprojekt "The Rise and Fall of Estonia" olevat sümfoonia.
Uue aasta märtsis, vaid kuuel korral, jõuab publikuni NO99 uus suurprojekt  "The Rise and Fall of Estonia" -  muusikaline lahkumispidu, kus teater NO99 näitlejad ja mitmed külalised teevad poeetilise, eepilise, intiimse, samas nukra ja siiralt halastamatu sissevaate Eestisse.
Edicy - ehita koduleht!